Transport

Firma Pośrednictwo-Handel-Usługi; Deweloper Zygmunt Makarowski wurde im Jahre 1989 gegründet. Wir spezialisieren uns auf Holzplattenhandel, Erbringung von Transport-und Speditionsdienstleistungen, Möbelverkauf und Immobilien

Nasze usługi świadczymy na terenie Polski jak i Europy. Wykonujemy przewozy krajowe w Polsce przewozy kabotażowe w krajach Unii Europejskiej jak i międzynarodowe.

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nasze usługi w zakresie przewozu towarów . Nasze usługi świadczymy w oparciu o profesjonalna kadrę spedytorów jak i doświadczonych kierowców. Przewozy dokonujemy własnym taborem pojazdów.

Do dyspozycji klientów posiadamy:

  • ciągniki siodłowe spełniające normy emisji spalin EURO 6
  • naczepy oplandekowane o ładowności do 25,5t
  • naczepy oplandekowane typu MEGA o kubaturze 100m3
  • pojazdy dostawcze o ładowności do 3,5 t

Pojazdy nasze posiadają profesjonalne wyposażenie umożliwiające zabezpieczenie towaru w trakcie przewozu ( pasy mocujące 500 DAN z długim ramieniem , maty antypoślizgowe, kątowniki zabezpieczające, deski zabezpieczające).

Nawiązując współpracę z naszą firmą otrzymają Państwo pewność, że powierzony towar dotrze do miejsca przeznaczenia bezpiecznie i terminowo. Firma nasza jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika do kwoty: 1.000.000 EURO.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma nasza nie stosuje sztywnych stawek przewozowych umożliwiając każdorazowo negocjację cen. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z szacunkiem.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.